درباره برند

این شرکت با سابقه‌ای بیش از ۱۰ سال در زمینه تولید و توزیع تجهیزات پزشکی در ایران، از سال ۱۳۹۳، خود را متعهد به تأمین نیازهای مشتریان در چارچوب استانداردهای ملی، بین المللی و همچنین قوانین و مقررات اداره کل تجهیزات پزشکی می‌داند. این شرکت با ارزشمندترین دارایی خود یعنی داشتن بیش از ۷۰ نفر نیروی متخصص برنامه‌های زیر را سر لوحه کار خود قرارداده است:

ارتقاء رضایت مشتریان از طریق شناسایی خواسته‌ها و انتظارات ایشان و تلاش به منظور برآورده سازی آنها.

ارائه بهترین خدمات پس از فروش از طریق انجام سرویس‌های موثر و هدفمند.

برنامه ریزی در جهت پرورش نیروهای انسانی مجرب و کارآزموده به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت از طریق آموزش مدون، آموزش روش‌های پیشگیرانه و مراقبت‌های پس از فروش.

ارتقاء سطح درمان از طریق به روزرسانی تجهیزات با امکانات و تکنولوژی‌های به روز دنیا.

این برند اعتماد جامعه فرهیخته پزشکی را سرمایه خود می‌داند و جهت حفظ این سرمایه ارزشمند که حاصل بیش از چندین سال خدمت رسانی به عرصه سلامت کشور می‌باشد از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

جهش در کیفیت محصولات و برآورده سازی نیازهای مشتریان را با پیاده سازی سیستم‌های کیفیت و استانداردهای زیر مجموعه (CE MARKING) بدست آورده‌ایم و یکی از مهمترین استراتژی‌های شرکت، پیاده سازی سیستم‌های مدیریت کیفیت در جهت ارتقاء رضایتمندی مشتریان است. استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و ISO 13485 یکی از بزرگترین عوامل پیشرفت این برند در پاسخگویی به خواسته‌های مشتریان بوده است.

تخصص برند فوق درسیستم‌های مانیتورینگ علائم حیاتی بیمار و تکنولوژی روز دنیا در وکیوم و ساکشن‌های بیمارستانی ( اعم از ساکشن جراحی و آمبولانسی )، ایمپیلنت و همچنین تأمین تمامی لوازم جانبی انواع مانیتور و ساکشن است که سعی در حفظ و ارتقاء رضایتمندی مشتری با ارائه‌ی کیفیت بالاتر و خدمات پس از فروش سریع و هزینه کمتر را دارد.