برند KMT

نمایش 20 محصول از 23 محصول
نمایش 20 محصول از 23 محصول

درباره برند

این گروه فعالیت خود را از سال 1375 آغاز نموده و در سال 1377 موفق به راه اندازی دپارتمان پوست و زیبایی شد. در سال 1379 دپارتمان ایمپلنت‌های دندانپزشکی را راه‌اندازی کرد و سال 1380 دپارتمان تجهیزات بیمارستانی و اتاق عمل شروع به کار کرد. در سال 1383 دپارتمان سلامت خانواده و سال 1384 تغییردر ساختار سازمان بر اساس استراتژی بنگاه مادر و موفق به راه‌اندازی بزرگترین پروژه بیمارستان سیار در ایران (۵٠ تختخواب) شد.

در 1390 تاسیس شرکت توزیع داروخانه‌ای استقرار دفاتر استانی، راه‌اندازی دپارتمان فن‌آوری‌های سلامت آب و 1391 برپایی مدرسه دیابت، تاسیس اولین مرکز آموزشی از مجموعه مراکز چهارگانه آموزش جراحی کم تهاجمی، راه‌اندازی دپارتمان اندوسکوپی و سال 1392حضور در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA)، مشارکت با کمپانی BioTech   را در کارنامه خود دارد.
و اینک با گذشت 25 سال از تأسیس خود، یکی از پیشگامان صنعت سلامت به شمار می‌آید. در طی سالیان متمادی همواره تلاش کرده است تا به لحاظ وسعت خدمات و کیفیت محصولات، جهت ارتقای سطح سلامت جامعه تلاش نماید و امروز مفتخر است اعلام کند با دارا بودن 7 حوزه تخصصی فعالیت، 5 دفتر بین المللی و همچنین تولید کالاهای سلامت محور به هدف خود دست یافته و به نامی مطمئن در این صنعت تبدیل شده است. کماکان اعتماد مشتریان را ثروت خود می‌داند و در مسیر ارتقای خدمات از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.