درباره برند

این شرکت فعالیت خود را از سال 1395 با هدف رفع نیازها و مشکلات صنعت توانبخشی و تجهیزات سالمندان، معلولین و جانبازان کشور آغاز کرد. هدف اصلی این شرکت، ابتدا شناسایی نیازهای داخلی صنعت توانبخشی و تجهیزات سالمندان، معلولین و جانبازان و سپس جستجو در بازارهای جهانی و کشورهای پیشرفته جهت الگو برداری از محصولات موجود در جهت رفع نیازهای مذکور است.  در این خصوص بسیاری از محصولات ساخته شده در این شرکت با الگو برداری از نمونه‌های مشابه خارجی و با اعمال برخی تغییرات در راستای بومی سازی صورت گرفته است.

بدیهی است هزینه تمام شده محصولات در مقایسه با نمونه‌های مشابه خارجی بسیار کم‌تر بوده و شرکت تمام تلاش خود را در جهت حفظ کیفیت محصولات به کار گرفته است. بسیاری از محصولات این شرکت برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شده و بعنوان اختراع به ثبت رسیده است.

تمامی محصـولات این شـرکت توسـط نخبـگان کشـور طراحی و با کیفـیتی مطلـوب، هم رده با استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند. این برندی شرکتی خلاق دارای تاییدیه از معاونت علمی و فناوری ریاست جمـهـوری، دارای گواهی‌های ثبت اختراع و گواهی استاندارد ISO13485 می‌باشد. کلـیه محصولات دارای قابلـیت مرجوع تا سـه روز پس از خرید درصورت عدم رضایت، یک سـال گارانتـی تعـویض بی قیـد و شـرط و پنـج سـال خدمات پـس از فروش می‌باشند.

همچنین موفق به دریافت گواهینامه‌ها و افتخارات زیر شده است:

دارای گواهی‌های ثبت اختراع

 دارای استاندارد ISO13485

 شرکت خلاق مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

اولین شتابدهنده تخصصی در حوزه فناوری‌های توانبخشی در ایران

گواهینامه آزمون صندلی بلندکننده بر مبنای استاندارد IEC60601-1:2012

گواهینامه آزمون ویلچر ایستا بر مبنای استاندارد IEC60601-1:2012

گواهینامه آزمون ویلچر تاشو بر مبنای استاندارد EN12183:2014

گواهینامه آزمون بالابرهای پله رو بر مبنای استاندارد INSO22391-2

پروانه تولید ویلچر الکتریکی

پروانه تولید بالابر بیمار

این شرکت اولین شتاب‌ دهنده تخصصی در حوزه فناوری‌های توانبخشی در ایران با مجوز رسمی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را دارا بوده و مبتکر برگزاری رویدادهای استارت آپی در حوزه فناوری‌های توانبخشی سالمندان، افراد دارای معلولیت و جانبازان همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت با هدف حمایت از ایده‌های نوآورانه در حوزه فناوری‌های توانبخشی و همچنین حمایت ویژه از توانیابان صاحب ایده می‌باشد.