درباره برند

Evoqua یک ارائه دهنده پیشرو راه‌حل‌های تصفیه آب و فاضلاب است که مجموعه گسنرده‌ای از محصولات، خدمات و تخصص را برای حمایت از مشتریان صنعتی و شهری ارائه می‌دهد. آب در جنبه‌های مختلف زندگی روزمره نقش مهمی فراتر از آب آشامیدنی ایفا می‌کند.

این شرکت برای مشتریانی که نیاز به آب برای تولید انرژی، ایمنی و تولید غذا و نوشیدنی، مراقبت‌های بهداشتی، تولید و بسیاری موارد دیگر دارند، راه حل‌هایی ارائه می‌دهد. شرکت اهمییت آب برای زندگی را به خوبی درک می‌کند و برای آن ارزش قائل است و برای آن به طور مستمر تلاش می‌کند. این برند به عنوان یک رهبر جهانی در شناسایی نگرانی‌های نوظهور آب شناخته شده. فرهنگ کارآفرینی شرکت این امکان را به آنها می‌دهد تا به سرعت راه‌حل‌هایی را به دست آورد یا توسعه دهد و به مشتریان این امکان را می‌دهد تا فعالانه از کسب و کار و کاربران نهایی خود محافظت کنند.

تخصص در سطح جهانی و سبد گسترده محصولات شرکت، Evoqua را به عنوان مشاور مورد اعتماد مشتریان شهری، صنعتی و تفریحی در سراسر جهان معرفی کرده است. دفتر مرکزی این برند در پیتسبورگ، پنسیلوانیا قرار دارد و برندهای این شرکت بیش از 100 سال تجربه در نوآوری دارند. Evoqua به بیش از 38000 مشتری در 200000 تاسیسات در اقصی نقاط جهان کمک می‌کند و در بیش از 150 مکان در ده کشور فعالییت دارد. هر روزه میلیون‌ها نفر و هزاران شرکت در سراسر جهان به این برند به عنوان شرکت مشاور مورد اعتماد خود برای کمک به رفع نیازهای آب خود اعتماد می‌کنند.