درباره برند

این شرکت در سال 1370 با هدف تولید تجهیزات پیشرفته پزشکی تاسیس گردید و افتخار دارد که خوشنام‌ترین شرکت در ارائه خدمات پس از فروش بوده و مدیران شرکت وکلیه پرسنل فنی همگی دارای درجات علمی از بهترین دانشگاه‌های کشور می‌باشند. رضایت مراکز درمانی سراسر کشور پشتوانه ماست.

از جمله تولیدات این شرکت انواع الکتروکاردیوگراف (نوار قلب) تحت لیسانس کمپانی
et medical devices ایتالیا که بعدها به Cardioline تغییر نام یافت می‌باشد که تاکنون رکورددار تولید این نوع دستگاه‌ها (بیش از 10000 دستگاه) می‌باشد.

همچنین این شرکت تنها تولید کننده واقعی سیستم تست ورزش (تردمیل و نرم افزار مربوطه) تاکنون در ایران می‌باشد و بیش از 400 دستگاه از انواع تست ورزش‌های ساخت این شرکت در مراکز مختلف خصوصی و غیرخصوصی (دانشگاهی، تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و مراکز خیریه) نصب و درحال کار می‌باشند.

از دیگر تولیدات شرکت می‌توان به دستگاه الکتروکوتر جراحی با توان کم اشاره نمود که تمامی مراحل طراحی، پیش تولید و ساخت آن در این شرکت انجام گرفته است.

هم اینک نیز این شرکت به عنوان نماینده کمپانی‌های معتبر دنیا، محصولات پیشرفته و باکیفیت آن‌ها را به فروش رسانده و خدمات پس از فروش ایده آلی را به خریداران ارائه می‌نماید.