درباره برند

این شرکت در سال 1378 با هدف خدمت رسانی به هموطنان عزیز و ارائه بهترین‌ها در زمینه محصولات پزشکی از جمله پوست و زیبایی در ایران تاسیس شد.  بیش از 20 سال سابقه موفق، پرسنل متخصص و کارآمد و ارایه برترین محصولات به همراه توزیع سریع و دقیق افتخار این شرکت است.
این برند از چهار دپارتمان در حوزه محصولات پوست و زیبایی ، مصرفی پزشکی ، تجهیزات پزشکی و محصولات مرتبط با زخم و پانسمانهای پیشرفته تشکیل گردیده است .
از سال 1389 تاکنون ، نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانی اسکارهیل آمریکا در محصولات مراقبت از پوست ، درمان اسکار و اثرات بجا مانده از زخم ، سوختگی ، آکنه ، بخیه می‌باشد.
به پشتوانه تجارب طولانی و ارزشمند مدیران و تیم کوشا و متخصص ، این شرکت اعتقاد دارد مصرف کننده ایرانی شایسته بهترین‌هاست ، لذا این شرکت فعالیت‌های خود را در زمینه عرضه بهترین محصولات مراقبت از پوست و زیبایی توسعه داده و بسرعت در حال گسترش و پیشرفت می‌باشد.
این برند همواره در تلاش برای عرضه بهترین خدمات با مطلوب‌ترین کیفیت به مردم عزیز کشور بوده و با همکاری شبکه گسترده نمایندگی‌های خود در سطح کشور ، در جستجوی برقراری روابطی استوار و پایدار با مشتریان خود می‌باشد .

همچنین این شرکت موفق به دریافت گواهینامه‌های زیر شده است.

ISO13485

پروانه ساخت وسیله پزشکی

جواز تاسیس

پروانه بهره برداری

مجوز فعالیت نظام صنفی رایانه‌ای

گواهی نامه عضویت انجمن صنفی تولیدکننده‌گان تجهیزات پزشکی