درباره برند

این شرکت همزمان با توسعه و تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی اقدام به توسعه و تجهیز خود از حیث نیروی انسانی متخصص و ماشین آلات و تجهیزات  نموده بطوریکه در حال حاضر یکی از قدرتمندترین شرکت‌های طراحی و تولید کننده کامل تجهیزات پاتولوژی در کشور ایران بشمار می‌آید.

با توجه به گستردگی فعالیت در زمینه طراحی و تولید تجهیزات آزمایشگاهی پاتولوژی موفقیت خود را در گرو برآوردن انتظارات به حق مشتریان و جلب رضایت آنها میداند و این امر از طریق عرضه محصولات در بالاترین سطح کیفیت مطابق خواسته‌های مشتری میسر می‌شود. لذا کیفیت در سازمان تعهدی در بالاترین سطح سازمان بوده و مسئولیت فردی تمام مدیران، سرپرستان و کارکنان می‌باشد.

این سازمان جهت ارتقاء کیفی محصولات و حضور فعال در بازار داخلی اواسط سال ۱۳۸۸ موفق به اخذ گواهینامه‌های  ISO 9001  سیستم مدیریت کیفیت و  ISO 13485  سیستم مدیریت وسایل پزشکی گردید تا از این طریق بتواند بصورت سیستماتیک در جهت افزایش کیفیت محصولات و در مجموع رضایت مشتریان گام بردارد.

خوش نامی و رضایتمندی مشتریان از محصولات و خدمات پس از فروش گسترده این برند موجب گردیده محصولات این شرکت  در بیش از ۱۵۰۰ مرکز بیمارستانی، آزمایشگاهی، دانشگاهی و تحقیقاتی  در بیش از ۲۵۰ شهر در سراسر کشور عزیزمان ایران نصب و مورد بهره برداری قرار گیرد .

شرکت فوق در سال 1375 افتتاح و در سال 1375 موفق به اخذ تاییدیه آزمایشگاه رفرانس برای تولید اولین تیشو پروسسور در کشور شد. در سال ۱۳۷۶پروانه بهره برداری تولید دستگاه‌های آزمایشگاه‌های پزشکی از وزارت صنایع را کسب کرد و در سال 1376 اولین سری تولید انبوه تیشو پروسنسور را داشت.

در سال ۱۳۷۸  فضای کارخانه را گسترش داد و سال 1380 اولین میکروتوم دستی و اولین پارافین دیسپنسر را تولید کرد.

در سال ۱۳۸۴ موفق به  تولید اولین کلد پلیت و هات پلیت شد و در سال 1388 موفق به اخذ گواهی ISO 9001 و ISO 13485 و در سال 1390 اولین تیشو فلوت را تولید کرد.

در سال ۱۳۹۲ تولید اولین میکروتوم نیمه اتوماتیک و در سال ۱۳۹۵ تولید اولین میکروتوم تمام اتوماتیک از دیگر فعالیت‌های این برند می‌باشد.

در سال ۱۳۹۶ سیستم هوشمند میکروتوم تمام اتوماتیک را معرفی و در سال 1397 کارخانه شماره 2 را افتتاح کرد.

در سال ۱۳۹۸  اولین پارافین ریمور را تولید و در سال 1398 سیستم کنترل محصولات را با معرفی پنل کنترل WiFi  ارتقاء داد و در نهایت در سال 1399 اولین پنس حرارتی را تولید کرد.