درباره برند

این شرکت در سال 1998 تأسیس شد و به عنوان یک رهبر جهانی در طراحی نوآورانه و ساخت دستگاههای پزشکی برای تشخیص و درمان بیماری‌های قلبی ریوی و اختلالات خواب مانند آپنه انسدادی خواب و هیپوپنا در بیمارستان‌ها و خانه به وجود آمده است.

محصولات درمانی پزشکی در صدر زمینه‌های مربوطه خود قرار دارند که از جدیدترین فن آوری‌ها و تکنیک‌ها شامل فشار مداوم هوایی مثبت (CPAP)، کنترل بازدارنده و الهام بخش صفراوی و وضعیت نرم افزار و دستگاه‌های هنری استفاده می‌کنند.

روشهای درمانی به صورت ایده آل برای توسعه، ساخت و صلاحیت نظارتی دستگاههای قلبی و ریوی و تنفسی و ابزار دقیق شامل تحقیق و توسعه خدمات کامل محصول، مهندسی کیفیت III ISO / GMP و ساخت مقیاس پذیر ساخته شده است.

کارخانه تولید این برند شامل طیف کاملی از OEM / ODM با بیش از 150،000 فوت مربع از امکانات مدرن از جمله اتاق‌های نظافت کلاس 10 Kو 100K  می‌باشد. فرایندهای تولید مقیاس‌پذیر و سازگار است و قادر به تولید مقادیر محصولات در صدها تا میلیون‌ها نفر است.

همچنین شرکت خدمات طراحی، راه حل‌های آزمایش، سیستم‌های تولید، خدمات پس از تولید و پشتیبانی از بازار، راه حل‌های برون سپاری با کیفیت بالا و رقابتی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

این شرکت دارای یک سیستم کنترل کیفیت ISO / GMP کلاس III است که توسط FDA و EC تنظیم می‌شود. کلیه فعالیتهای تجاری، از طراحی محصول گرفته تا خدمات به مشتری، مطابق با سیستم کنترل کیفیت شرکت، از نزدیک مورد نظارت و ارزیابی قرار می‌گیرند و با ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت، بیش از انتظارات مشتری اختصاص یافته است.