درباره برند

این برند ایتالیایی در سال 1980 تاسیس و با طراحی، تولید و فروش دستگاه‌های پزشکی تشخیصی برای ارزیابی عملکردهای قلبی ریوی و متابولیک و ترکیب بدن پاسخگوی نیازهای مراقبت‌های بهداشتی و تحقیقات سازمان‌های دولتی و خصوصی و متخصصان فعال در بیمارستان‌ها می‌باشد.

بیش از 200 نفر در سراسر جهان در این شرکت استخدام و بیش از 20 مهندس مکانیکف الکترونیک و نرم‌افزار مشغول به تحقیق و توسعه هستند. دفتر مرکزی شرکت در رم و دارای دو کارخانه در ایتالیا و ایالات متحده می‌باشد.

برند فوق از طریق شرکت‌های تابعه که مالکیت کامل آنها را دارد، در استرالیا، دانمارک، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هلند، سوئیس و ایالات متحده آمریکا حضور دارد و با بیش از 80 شریک تجاری تقریبا 100 کشور را تحت پوشش قرار می‌دهد.

دستگاه‌های پزشکی تشخیصی این شرکت مطابق با آخرین توصیه‌ها و دستورالعمل‌های سازمان‌های علمی اصلی از جمله انجمن قفسه سینه آمریکا (ATS)، انجمن تنفسی اروپا (ERS)، انجمن قلب آمریکا (AHA) و کالج آمریکایی پزشکی ورزشی (ACSM) تولید می‌شوند.

تمامی دستگاه‌های پزشکی شرکت به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دارای مهمترین گواهینامه‌های کیفیت بین المللی و ملی مانند: نشان CE، IEC 60601-1، FDA 510(K)، CAN/CSA ISO 13485:2016، گواهی CE، UNI EN ISO 13485:2016 ، UNI EN ISO 9001:2015. هستند.

فناوری‌های اصلی که این کمپانی توسعه داده و در دستگاه‌های پزشکی خود استفاده می‌کند، بر اساس ارزیابی قلبی ریوی، ارزیابی متابولیسم مصرف انرژی در حالت استراحت و در حین ورزش و ارزیابی ترکیب بدن از طریق پلتیسموگرافی جابجایی هوا است.

دقت، قابلیت اطمینان و مدت زمان تجهیزات پزشکی تشخیصی و پلت فرم نرم افزاری نوآورانه ، مراقبت از مشتری برتر در سراسر جهان، پشتیبانی فنی درجه یک، خدمات آموزشی موثر، همراه با به روز رسانی نرم افزاری منظم و در دسترس بودن تضمینی قطعات یدکی اصلی و تامین مواد مصرفی، تضمین کننده مشتریان است.