برند سیزا (cisa)

نمایش 0 محصول از 0 محصول
نمایش 0 محصول از 0 محصول

متاسفانه کالایی یافت نشد

شما می توانید از طریق این لینک به صفحه اصلی بازگردید

درباره برند

شرکت CISA  در سال 1946 با تکیه بر تیم R&D توانمند، فعالیت خود را در تمامی زمینه‌های مرتبط با کنترل عفونت بیمارستانی در کشور ایتالیا آغاز نمود. وجود بخش R&D قدرتمند در شرکت CISA باعث گردیده تا این شرکت به عنوان پیشتازی در زمینه طراحی سیستم‌های جدید استریلیزاسیون مطرح گردد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود :

- اولین شرکت در اروپا است که در سال 2005، سیستم پلاسما استریلایزر را با Patent انحصاری خود به بازار معرفی نمود.

- اولین شرکت در دنیاست که سیستم استریلایزر آندوسکوپ را طراحی و ارائه نمود.

- در سال 2008 با ایجاد تغییراتی در سیستم وکیوم اتوکلاو بخار، نسل جدید این نوع اتوکلاو را با Patent انحصاری خود و با نام AquaZero به بازار معرفی نمود.

بکارگیری جدیدترین تکنولوژیها و انتخاب مواد اولیه با بالاترین کیفیت ممکن، ثبت چندین Patent انحصاری در زمینه‌های اتوکلاو بخار، پلاسما استریلایزر و استریلایزر آندوسکوپ، به همراه ارائه خدمات 24 ساعته از طریق 14 دفتر پشتیبانی در سراسر دنیا، سبب شده تا محصولات تولیدی این کمپانی، علاوه بر آنکه در بسیاری از بیمارستانهای کشور ایتالیا مورد استفاده قرار گرفت، بلکه به بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا، آلمان، فرانسه، انگلستان و روسیه نیز صادر شده و شرکت CISA را به ابرقدرتی در زمینه استریلیزاسیون در تمامی اروپا تبدیل نماید.

همچنین در حال حاضر شرکت CISA با تجهیز کامل بیش از 100 بخش CSSD و نصب و راه اندازی بیش از 2000 دستگاه انواع استریلایزر و امحاء زباله، Market Leader مطلق سیستم‌های کنترل عفونت بیمارستانی در منطقه خاورمیانه است.