درباره برند

این برند یک تولید کننده مشهور تجهیزات پزشکی است که در سال 1993 در پکن چین تاسیس شد و متخصص در ارائه محصولات پزشکی و بهداشتی نوآورانه برای مراقبت‌های خانگی و نیازهای حرفه‌ای می‌باشد. دفتر مرکزی شرکت در پکن می‌باشد و شبکه بازاریابی در سراسر جهان را پوشش می2دهد. این برند دارای 5 شعبه در خارج از چین و محصولات تولیدی خود را به بیش از 100 کشور صادر می‌کند و با بسیاری از داروخانه‌های زنجیره‌ای معروف و فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی همکاری می‌کند.

این شرکت پس از 2 دهه تلاش طاقت فرسا به یک خوشه صنعت بهداشت دارویی با فناوری پیشرفته تبدیل شده است که گرانول های TCM، داروهای نهایی، کمک های دارویی، مواد فعال دارویی، دستگاه های پزشکی، خدمات مدیریت پزشکی و سلامت و سایر حوزه ها را پوشش می دهد.

این کسب و کار دارای بیش از 50 شرکت وابسته و بیش از 6000 کارمند است. در سال‌های اخیر، این کسب‌وکار عناوین افتخاری متعددی از شرکت‌های ملی فناوری پیشرفته، مرکز ملی فناوری سازمانی، شرکت ملی نمایش نوآوری فناوری، مرکز تحقیقات مهندسی مشترک ملی و محلی و غیره دریافت کرده است. از سال 2015، این شرکت در رتبه‌بندی 100 شرکت برتر صنعت داروسازی چین قرار گرفته است.

 

فرآیند تولید مطابق با استانداردهای دقیق نظارتی طبق ISO13485، QSR820، GMP و تایید شده توسط MDSAP  انجام می‌شود.