درباره برند

این شرکت در سال 1995 تأسیس و یک تولید کننده حرفه‌ای که در حال توسعه و تولید سری محصولات چسب پزشکی است در Changzhou واقع شده است و دسترسی راحتی به سیستم حمل و نقل دارد. کیفیت همه محصولات مطابق با استانداردهای بین‌المللی هستند و در بازارهای مختلف در سراسر جهان مورد استقبال قرار می‌گیرند.

مساحت شرکت 25000 متر مربع است و بیش از 600 کارمند دارد و فروش سالانه آن بیش از 40 میلیون دلار است. محصول اصلی شرکت گچ اکسید روی، باند چسب و چسبنده، نوارهای ورزشی، گچ، پانسمان زخم و جعبه کمک‌های اولیه است. به عنوان یک نتیجه از خدمات بسیار با کیفیت و برجسته به مشتریان، بازاریابی فروش جهانی شامل اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه، آفریقا و سایر کشورها را به دست آورده است.

همچنین گواهی ISO13485 و CE توسط سازمان TUV ، FDA در آمریکا، BRC در بریتانیا، J-GMP  در ژاپن را دریافت کرده. علاوه بر این، Hualian  به عنوان شرکت درجه AAA اعطا شده است.

این برند با پایبندی به اصل تجاری منافع متقابل، به دلیل خدمات عالی، محصولات با کیفیت و قیمت‌های رقابتی، شهرت خوبی در بین مشتریان خود ایجاد کرده است و به گرمی از مشتریان از سراسر جهان برای همکاری استقبال می‌کند.