درباره برند

این شرکت در زمینه های تمیز کردن و ضد عفونی کننده کاربردهای حرفه ای در بهداشت بیمارستان ، بخش صنعتی ، آزمایشگاه ها و بخش داروسازی در جهان پیشرو است.

شرکت فوق از زمان تائسیس در سال 1965 شروع به توسعه کرد و در بخش فنی نیازهای نظافت مشتریان را برطرف می‌سازد و با شرکای با تجربه از سراسر جهان همکاری می کند.

برند فوق وظیفه خود را ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان خود از طریق فرآیندهای تمیز کردن و ضد عفونی کارآمد می داند. اگر به نظافت و ضدعفونی پیچیده فکر می کنید، باید به فکر این برند باشید - این دیدگاه شرکت است.

در بازارهای تخصصی که در آن کار می کنند متخصص هستند. به عبارت دیگر، ترجیح می‌دهند در مورد کمی چیزهای زیادی بدانند تا کمی در مورد زیاد. در صنایع پیشرفته ای که در آن فعالیت می کنند، تنها از طریق تخصص است که می توان به توسعه بیشتر نظافت کمک کرد.

نوآوری چیزی است که این شرکت را از نظر فناوری یک گام جلوتر نگه می‌دارد، بین المللی بودن رویکرد این گروه برای چند برابر کردن مفاهیم موفق است، و خدمات، تضمین برای حمایت از مشتری در محل، در سراسر جهان است - اینها عوامل کلیدی موفقیت شرکت هستند و پایه و اساس طولانی مدت. - مدت، روابط با مشتری بر اساس مشارکت.

کارکنان با انگیزه برای توسعه بیشتر این عوامل موفقیت مورد نیاز هستند. به همین دلیل است که کارمندان خود را به چالش می‌کشند و آنها را تشویق می کنند و محیطی را ایجاد می کنند که در آن همه می‌توانند به صورت فردی یا به عنوان بخشی از یک تیم شکوفا شوند.

شرکت تابعه این برند در شانگهای نیازهای بازارهای آسیا را هدف قرار می دهد.