BEKR

نمایش 20 محصول از 50 محصول
نمایش 20 محصول از 50 محصول

درباره برند

این برند یکی از مدرنترین‌ شرکت های تولیدی در حوزه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی در‌ کشـور‌ است‌ که‌ به‌ منظور تولید انبوه‌ تجهیزات تخصصی و عمومی پزشکی، آزمایشگاهی، دندانپزشکی و مامایی را احـداث‌ و در سال‌ 1374 مورد بهره‌ برداری‌ قرار گرفت.

برند فوق با پیاده سازی الزامات شرایط خوب تولید (GMP)، ایجاد اتاق تمیز (Clean Room) و استقرار سیستم های مدیریت کیفیت (ISO13485) موفق به اخذ مجوز های مربوطه از اداره کل تجهیزات پزشکی شده است. همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا و مواد اولیه مرغوب محصولاتی با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می نماید.

از طرفی در چند دهه اخیر بیش از هر زمان دیگری علوم و تکنولوژی با سرعت بیشتری پیشرفت نموده است؛ لذا از آنجایی روند توسعه اقتصادی و اجتماعی یک کشور را منابع انسانی آن کشور تعیین می‌کند، برند بکر کوشیده است با آموزش های مستمر و بروز، دانش فنی نیروهای خود را همگام با تکنولوژی افزایش دهد.

حضور مستمر این برند در رویداد های داخلی و خارجی و جذب دانش های بروز برآن داشته که از تمامی پتانسیل خود بهره برده و جایگاه خود را در بین تولید کنندگان داخلی و خارجی تثبیت نماید.

تولید نوآورانه و با کیفیت مطابق با خواسته مشتری با قیمت مناسب

تهیه و بهره برداری از مواد دسته اول

تولیدات محصولات سلامت محور

ایجاد انگیزه رقابت تولیدات در سطح کشور

بهره گیری از کارشناسان مجرب و صاحب اندیشه

صداقت و درستکاری در کلیه امور