برند Ba Farzandan

نمایش 17 محصول از 17 محصول
نمایش 17 محصول از 17 محصول

درباره برند

این شرکت از سال ۱۳۶۷ فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم آزمایشگاهی پلاستیکی شروع نمود. در سال‌های اخیر فعالیت خود را به ظروف دارویی گسترش داد.

کیفیت و نوآوری همواره در دستور کار شرکت قرار داشته و با هدف توسعه و گسترش در صنعت تولید ظروف آزمایشگاهی و دارویی اقدام به احداث و توسعه فضایی به وسعت ۴۰۰۰ مترمربع در شهرک صنعتی پرند نموده است.

امکانات تولیدی این شرکت شامل موارد زیر می‌باشد:
 
واحد تولید: شامل دستگاه‌‌های تزریق پلاستیک در ابعاد مختلف

 واحد کنترل کیفیت: از ابتدای ورود مواد اولیه تا بسته بندی محصول نهایی، همه چیز تحت کنترل مسئولین واحد کنترل کیفیت میباشد. این کنترل‌ها بر پایه اصول GMP و خط مشی استاندارد شرکت می‌باشد.

 واحد مونتاژ: این واحد مجهز به دستگاه‌های نیمه اتوماتیک جهت تولید محصولاتی مانند درب سیلیکاژل‌دار و محصولات مشابه با کادر انسانی مجرب و کار آزموده می‌باشد.

 کلین روم:  قسمت‌های چاپ و مونتاژ‌ ظروف دارویی در کلین روم، طبق استانداردهای GMP واقع شده و کاملا از هر گونه آلودگی محفوظ می‌باشند.
واحد چاپ:  این شرکت دارای امکانات چاپ افست خشک (پنج رنگ)، سیلک و تامپو می‌باشد. مشتریان ظروف دارویی طرح مورد نظر خود را به راحتی می‌توانند بر روی محصولاتی مانند تیوب قرص جوشان با کیفیت عالی چاپ نمایند. ضمناْ مشتریان ظروف آزمایشگاهی نیز می توانند طرح سفارشی خود را بر روی هر یک از ظروف آزمایشگاهی مانند بشر، بشر دسته دار و ... توسط چاپ سیلک درج نمایند.

برند فوق دارای گواهینامه ISO9001 و GMP از موسسه DQS آلمان می‌باشد.