برند avapezeshk

نمایش 20 محصول از 21 محصول
نمایش 20 محصول از 21 محصول

درباره برند

این شركت تولیدی و صنعتی در سال 1375 در فضایی به مساحت 13 هكتار و فضای تولیدی بيش از 13000 مترمربع در شهرک صنعتی آشتیان آغاز بهکار نمود. در سال‌های اخیر پس از توسعه فضای تولید کارخانه، فضای تولیدی به بیش از 24000 مترمربع افزایش یافته است. دو دهه تلاش برای خوب ماندن و بهتر شدن، مزایایی از جمله برخورداری از دانش فنی، فنآوریهای به روز و نیروهای متخصص و کارآمد برای این برند به همراه داشته است که نتیجه آن علاوه بر تأمین نزدیک به 85% نیاز کشور به سرسوزن یکبارمصرف پزشکی و صادرات سرسوزن به کشورهای اروپایی و آسیایی، توسعه محصولات در حوزههای مختلف پزشکی بوده است.

کوشش تيمهاي تخصصي مختلف شركت در بخشهاي تحقیق  و توسعه، طراحي، توليد و ... موجب شده است كه شركت با عبور از اهداف چشمانداز 5 ساله خویش، تجهيزات پزشکی یکبار مصرف دیگری مانند میکروکانولا، سوزن اسکلروتراپی، سرسوزن دندانپزشکی، سرسوزنهای چشمپزشکی، پانچهای نمونهبرداری پوستی، انواع سرنگ از جمله سرنگ انسولین و سرنگ لوئرلاک و ... را با کیفیتی رقابتی و قیمت مناسب به بازار داخل عرضه نمايد. از سوی دیگر شروع صادرات این محصولات به کشورهای حوزه CIS، آسیای میانه، خاورمیانه، آفریقا و ... زمینه را برای معرفی این برند به عنوان یک برند بینالمللی در زمینه تجهیزات پزشکی مطرح کرده است.

شرکت علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب و متناسب با تولید محصولات پزشکی )Medical grade raw material(، با تکیه بر دانش فنی متخصصان و پرسنل کارآزموده و اهتمام مدیران خود برای رسیدن به تراز جهانی کیفیت، توانسته است به عنوان شرکتی پیشگام در صنعت تولید تجهیزات پزشکی، به توان تولید یک میلیارد محصول یکبارمصرف پزشکی در سال دست یافته است.