درباره برند

 

Amplivox  در سال 1935 توسط سر ادوین استیونز، به منظور حمایت از نقص شنوایی یکی از اعضای نزدیک خانواده تاسیس شد. آقای استیونز با استفاده از فناوری نسبتاً ناکافی که در آن زمان در دسترس بود، اولین سمعک پوشیدنی را در اتاق خواب پشتی خود طراحی کرد که تنها 100 پوند قیمت داشت. این شرکت تا سال 1968، زمانی که شرکت به راکال فروخته شد، نوآوری های زیادی در صنعت آکوستیک انجام داد و از آن زمان تاکنون به تولید چندین نوآوری در صنعت شنوایی شناسی ادامه داده است.

برند Amplivox با بیش از 85 سال تجربه با کمک متخصصین مراقبت‌های بهداشتی اقدام به طراحی، ساخت و توسعه تجهیزات بهداشتی و ابزارهای غربالگری و تشخیصی قابل اعتماد نمود و با ارائه راه حل‌های در دسترس و دقیق تست شنوایی برای همه، آینده روشن تری را برای همه ایجاد می‌کند.

قبل از اولین سمعک پوشیدنی، سمعک‌های الکتریکی شامل یک میکروفون کربنی، یک گوشی با هدبند، یک باتری و سیم‌های اتصال، اساساً یک نسخه خام از تلفن بود.  تصور میشد که آنها نسبتاً بی‌اثر هستند و معمولاً 20 پوند / 10 کیلوگرم وزن داشتند، بنابراین به راحتی قابل حمل نبودند.  آقای استیونز همچنین در توسعه اولیه سمعک‌های الکترونیکی پیشگام بود و اولین سمعک الکترونیکی پوشیدنی را طراحی کرد که وزن آن فقط 10 پوند / 4.5 کیلوگرم بود.  میکروفون روی یقه، آمپلی فایر در جیب ژاکت و یک هدفون به اندازه‌ای کوچک بود که داخل گوش باشد.  همچنین این اولین کمکی بود که به فردی که از کم شنوایی رنج می برد این امکان را می‌داد تا مکالمه عمومی را در محیط‌های پر سر و صدا مانند کلیسا یا تئاتر بشنود.

بین سال‌های 1935 و 1975 راه‌حل‌ها و نوآوری‌ها برای کسانی که مشکلات شنوایی داشتند به سرعت بهبود یافت.  در 40 سال بعدی پس از تاسیس Amplivox، این شرکت بیش از 400000 سمعک الکترونیکی عرضه کرد و وزن سمعک‌ها از 4.5 پوند به 1/20 اونس کاهش یافت.  بسیاری از انواع سمعک‌ها توسعه یافتند که همگی با در نظر گرفتن نتایج و راحتی طراحی شدند. تقویت فرکانس و تنوع تون معرفی شد که سمعک‌ها را قادر می‌سازد انواع مختلف کم شنوایی، مانند ناشنوایی گوش میانی یا داخلی را جبران کند.  در سال 1936، فشرده‌سازی خودکار صدا (AVC) آغاز شد، به این معنی که سمعک‌ها سپس قادر به تنظیم برای جلوگیری از بارگذاری بیش از حد صداهای «بیش از حد بلند» در مورد ناشنوایی گوش داخلی بودند. این یک پیشرفت بزرگ برای کسانی بود که شنوایی حساسی داشتند. یکی از اولین کاربران سمعک Amplivox به نام Earl Jellicoe به آقای استیونز نقل شده است که "اگر به همین منوال ادامه دهید، بیشتر از هر کاری که من توانسته‌ام انجام دهم، برای بشر سود خواهید داشت."

یکی از مشتریان برجسته Amplivox سر وینستون چرچیل بود. ادوین استیونز در طول 15 سال قبل از مرگش در سال 1965 تمام سمعک های نخست وزیر سابق را در اختیار او قرار داد. ادوین استیونز به تجربیات خود از ملاقات با سر وینستون چرچیل در خانه اش در خیابان داونینگ 10 اشاره کرد. در یک موقعیت خاص، او تایمز را برای سر وینستون چرچیل خواند تا بتوانند اثربخشی سمعک‌هایی را که او آزمایش می‌کرد - سمعک تمام ترانزیستوری تازه توسعه‌یافته - آزمایش کنند. چرچیل به استیونز گفت: "من واقعاً از شما بسیار سپاسگزارم... فکر می کنم ساز فوق العاده است". او همچنین نامه‌ای به ادوین استیونز نوشت: «به نظر من سمعک بسیار مفید است و از آن در مهمانی‌های شام استفاده می‌کنم. جا دارد صمیمانه از زحماتی که در این زمینه متحمل شده اید صمیمانه تشکر کنم«

 Amplivox در صنعت سمعک نقش بسزایی داشته است و چشم انداز کاملاً متفاوتی را برای افراد کم شنوا ایجاد کرده است که دارای مزایای شخصی، اجتماعی و اقتصادی گسترده است. در سال 1940، به درخواست وزارت دفاع، Amplivox اولین محافظ گوش را برای جلوگیری از ناشنوایی ناشی از سطوح نویز ناشی از جنگ های مدرن توسعه داد. تا سال 1970، Amplivox  گسترده ترین طیف مدافعان را در بین هر شرکتی با عرضه جهانی طراحی کرده بود. در آن دوره زمانی، Amplivox  همچنین به طراحی و ساخت اولین آمپلی فایرها با هدست برای کمک به آموزش کودکان ناشنوا - برای استفاده شخصی و کلاسی- ادامه داد. بعلاوه، در سال 1963 Audiocups (محفظه های کاهش صدا) را به بازار معرفی کرد که امروزه هنوز توسط متخصصان بهداشت در سراسر جهان استفاده می شود.

علاوه بر همه اینها، Amplivox  طیف گسترده ای از تجهیزات نظامی از جمله میکروفون، گوشی و هدست برای هواپیماها و تانک ها را توسعه داد - که تقریباً به تامین کنندگان انحصاری نیروهای ناتو تبدیل شد. Amplivox همچنین تحقیقات ضروری را در دانشگاه ساوتهمپتون در مورد پیشگیری از ناشنوایی در صنعت تامین مالی کرده است.