برند ای بی ان (abn)

نمایش 15 محصول از 15 محصول
نمایش 15 محصول از 15 محصول

درباره برند

این شرکت فشار سنج‌ها و گوشی‌های پزشکی با کیفیت بالا را تولید و به فروش می‌رساند. این برند در جهان شناخته شده و تعهد به کیفیت و خدمات به مشتری را تضمین کرده است.

محصولات شرکت مستقیم از از مرکز توضیع در پادالارانگ اندونزی و به بازارهای آمریکا، برزیل، آرژانتین، آلمان، ایتالیا، فرانسه، اوکراین، ترکیه، خاورمیانه، ژاپن، تایوان، ویتنام، تایلند، آفریقای جنوبی و استرالیا صادرات می‌شود.

محصولات این شرکت از بهترین قطعات تولید می‌شوند، به‌عنوان مثال، مثانه بادکننده، لامپ، کاف و حرکات سنج که در سخت‌ترین استفاده‌ها مقاومت می‌کنند. ویژگی‌های اختصاصی که با هم ترکیب می‌شوند تا عملکرد و دوام بی نظیری را ارائه دهند. تعهد شرکت این است که مطمئن شود مشتریان بهترین محصول را دریافت می‌کنند.  کارشناسان کیفیت به طور کامل از روش‌‎های آزمایش پیروی می‌کنند و روند بازرسی دقیق در ضمانت‌های طولانی محصولات منعکس شده است.

نمونه‌برداری تصادفی از گیج‌ها از هر محموله از طریق آزمایش عمر دقیق حداکثر 20000 چرخه کامل تورم / کاهش تورم انجام می‌شود. گیج‌ها به دقت آزمایش شده‌اند و باید استاندارد 3± میلی متر جیوه را در پنج نقطه آزمایش مختلف 300، 240، 180، 120 و 60 قبل از ارسال محصولات به مشتری پاس کنند.  در حالی که برای اطمینان از چرخه عمر کاف تورم، آنها را از طریق دستگاه تست Velcro آزمایش می کنند، چسب قلاب و حلقه کاف تا 20000 سیکل تست شده است.  برای اطمینان از عملکرد صوتی در گوشی‌پزشکی ، صداهای فرکانس بالا و پایین به‌طور تصادفی برای حساسیت بهینه صدا آزمایش می‌شوند.

محصولات این شرکت با دقت طراحی شده‌اند تا نیازهای حرفه ای را برآورده کنند و واقعاً با استانداردهای بین المللی کنترل کیفیت بازرسی شده اند.  طراحی، عملکرد عالی و دوام بالا معیارهایی هستند که اهداف این شرکت را برآورده می‌کنند و ثابت شده است که چرا استانداردهای محصول با کیفیت بین المللی مانند FDA-510K برای ایالات متحده و CE برای اروپا و همچنین گواهینامه ISO 13485: 2003  را برای کیفیت دریافت کرده است.

بهترین کیفیت محصولات لاتکس طبیعی و نئوپرن برای ابزار فشار خون - بهترین مواد - ساخته شده از لاتکس طبیعی و لاتکس مصنوعی مطابق با استاندارد ASTM

گذراندن آزمون استقامت - قرار دادن آنها در 20000 چرخه تورم بر اساس ANSI

زیست سازگاری بر اساس ISO10993-1 برای ایمنی استفاده آزمایش شده است

دارای گواهینامه ISO، FDA و CE

مطابق با RoHS دستورالعمل محدودیت مواد خطرناک

گذراندن تست استاندارد ± 3 میلی متر جیوه در پنج نقطه آزمایش مختلف 300، 240، 180، 120 و 60 برای دقت