برند ABAN

نمایش 20 محصول از 50 محصول
نمایش 20 محصول از 50 محصول

درباره برند

این شرکت با هدف تولید، توسعه و نوآوری در صنعت تجهیزات پزشکی، بیمارستانی و توانبخشی، فعالیت خود را آغاز نموده است و با تکیه بر دانش سرمایه‌های انسانی خود و همچنین استفاده از فن آوری‌های روز دنیا توانسته تا رشد قابل توجه ای در طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی داشته باشد. انجام طرح‌های تحقیقاتی و دانش بنیان و همچنین ارائه محصولات نوین به همراه بومی سازی محصولات خارجی از اهداف اصلی این شرکت می‌باشند به گونه‌ای که بخش تحقیق و توسعه (R & D)به عنوان اصلی‌ترین بخش این شرکت می‌باشد که با بهره‌گیری از نیروهای نخبه و تحصیل کرده در زمینه‌های مهندسی پزشکی، مکاترونیک، الکترونیک و مکانیک توانسته است این شرکت را با علم روز دنیا همگام سازد.

نگاه به بازارهای داخلی کشور و ارائه بهترین خدمات و محصولات به مردم ایران زمین و همچنین صادرات محصولات به کشورهای دیگر برای کسب ارزش افزوده بالا و ورود ارز به داخل کشور، پیکره اصلی استراتژی فروش این شرکت را تشکیل می دهد.

در مجموع، ارائه محصولی با کیفیت جهانی و قیمت مناسب برای کمک به مردم دنیا برای داشتن زندگی بهتر و امن‌تر نیت اصلی مدیران و مجموعه شرکت برای راه اندازی این بنگاه تولیدی و اقتصادی بوده و خواهد بود.