رترکتور شکمی

مشاهده و خرید رترکتور شکمی
دسته : اتاق عمل
تاریخ انتشار : ۰۲:۰۵:۵۰ - ۰۵ ۰۵ ۱۳۹۸

این انیمیشن پزشکی روش کار رترکتور شکمی و عملکرد آن را نمایش می دهد

توضیحات محصول :

  • رترکتور الاستیک موبیوس (Mobius) با دوران کامل حول محور خود به میزان 360 درجه قادر خواهد بود علاوه بر ایجاد حداکثر فضای کاری، زخم را از آلودگی ها در امان بدارد.
  • رترکتور الاستیک موبیوس (Mobius) از سه بخش تشکیل شده است:
  • حلقه زرد رنگ: این حلقه زرد رنگ دارای 4 سطح و ضلع می‌باشد
  • حلقه آبی رنگ: این حلقه کاملا قابل انعطاف بوده و در داخل بدن قرار می‌گیرد.
  • قسمت سفید رنگ: این قسمت قابل انعطاف از جنس پلی اورتان بوده و دو حلقه زرد رنگ و آبی رنگ را به هم متصل می‌کند. این قسمت در تماس مستقیم با بیمار می‌باشد.


جزئیات فنی محصول:

  • موبیوس محصولی از کمپانی کوپرسرجیکال آمریکا، به عنوان نسل جدید رترکتورهای شکمی با خاصیت یکبار مصرف بودن و ایجاد امنیت و سرعت بالا توانسته است تحول شگرفی در جراحی‌های باز شکمی پدید آورد.
  • موبیوس رترکتور شکمی یکبار مصرفی است که با تکنیک ساده چرخش روبه پایین (Roll down) قادر است 360 درجه حول محور خود چرخیده و با ایجاد حداکثر فضای کاری و بیشترین دسترسی به عضو در فیلد جراحی کمک شایانی به پزشک نماید. این خصوصیت منحصرا در موبیوس وجود داشته و لذا هیچ یک از رترکتورهای سنتی قابل مقایسه با این محصول نیستند.
  • موبیوس در 5 سایز عرضه می‌شود که 3 سایز آن برای جراحی‌های عمومی، کولورکتال و جراحی‌های مربوط به زنان چاق مناسب می‌باشد. 2 سایز بعدی برای انجام سزارین استفاده می‌شود. 3 سایز ابتدایی در گروه OR/Mobius قرار می‌گیرند و 2 سایز بعدی در گروه OB/Mobius قرار می‌گیرند. هر سایز موبیوس معرف میزان مساوی از نیرو می‌باشد که باعث باز شدن یکپارچه پوست در محل برش بوده و نیازی به واردکردن فشار اضافی به لبه‌های برش نمی‌باشد، این امر باعث می‌شود عضو مورد جراحی بدون هیچ مانعی در فیلد جراحی در دسترس پزشک قرار بگیرد.
  • موبیوس (Mobius) در یک پروسه‌ی جراحی با حداقل برش باعث ایجاد حداکثر فضای کاری، حداقل تروما، کاهش ریسک عفونت زخم وکاهش خونریزی شده وبه ریکاوری هرچه سریع تر بیمار کمک شایانی می‌نماید.


عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط با ما

همراه: 09129214207

همراه: 09112567638

ایمیل: info.meymed@gmail.com

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد

سایت می مد شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می باشد.
logo-samandehi

ناحیه کاربری

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی می مد فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت میثم طبرستان (فروشگاه آنلاین می مد) می‌باشد.
فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد سایت می مد شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می باشد.
تهران , دفتر تهران : خیابان ولیعصر پایین تر از چهار راه طالقانی , کوچه رحیم زاده , کوچه رحیم زاده 2 , پلاک 10
مازندران , ساری دفتر شمال : مازندران , ساری , خیابان پانزده خرداد , خیابان پیام نور نبش گلبرگ یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد کد پستی : 4818853436 تلفن دفتر : 011-33118236
کارشناس فروش