آی‌یو‌دی مسی خارجی یوروگاین 380 Cu
آی‌یو‌دی مسی خارجی یوروگاین 380 Cu
آی‌یو‌دی مسی خارجی یوروگاین 380 Cu
آی‌یو‌دی مسی خارجی یوروگاین 380 Cu

کد کالا:     43-3 کد برند:    NOVAPLUS T 380 Cu         

آی‌یو‌دی مسی خارجی یوروگاین 380 Cu

  • ارسال فوری به سراسر ایران
   

در مورد نحوه ثبت سفارش آی‌یو‌دی مسی خارجی یوروگاین 380 Cu سوالی دارید ؟


مشخصات آی‌یو‌دی مسی خارجی یوروگاین 380 Cu

  • آی یو دی مسی خارجی با استفاده از آزادکردن یون‌ های مس مانع لقاح تخمک و اسپرم می‌شود
  • دارای آلیاژ مس جهت جلوگیری از بارداری
  • دارای تاییدیه وزارت بهداشت
  • بدون مواد همراه و نصب آسان

سایر توضیحات آی‌یو‌دی مسی خارجی یوروگاین 380 Cu

دستگاه داخل رحمی  پرکاربردترین روش برگشت پذیر در حال حاضر برای جلوگیری از بارداری است. تخمین زده می شود که 15٪ از زنان در سن باروری در جهان از آن استفاده می کنند.  شیوع کاربران در میان کشورها بسیار متغیر است، از 1.8٪ در اقیانوسیه تا 27.0٪ در آسیا.  پیشگیری از بارداری با دستگاه داخل رحمی بسیار موثر است، طولانی مدت، و پس از حذف سریعاً برگشت پذیر است. آی یو دی های حاوی مس به طور مداوم مقدار کمی از فلز را آزاد می کنند و تشکیل پروستاگلاندین ها را در داخل رحم تحریک می کنند. در نتیجه، دستگاه های داخل رحمی باعث ایجاد "کف بیولوژیک" در حفره رحم می شوند، که اثر سمی بر اسپرم و تخمک دارد و کاشت را مختل می کند.

اگرچه ای یو دی روش پیشگیری از بارداری بسیار موثر است ، برخی از عوامل محدود کننده توانایی ترجیحی هستند ، مانند اطلاعات غلط در مورد خطرات حاملگی خارج رحمی ، عفونت و ناباروری. 3 آی یو دی طیف وسیعی از عوارض جانبی نیز دارد. برخی قابل کنترل و برخی جدی هستند.

حاملگی های داخل رحمی و به ویژه حاملگی خارج رحمی از عوارض مهم پیشگیری از بارداری داخل رحمی است. هنگامی که بارداری در طی دوره استفاده از آی یو دی اتفاق می افتد ، اولین توصیه این است که بارداری خارج رحمی را حذف کنید. حاملگی های ناخواسته به عنوان یک شکست پیشگیری از بارداری ای یو دی نادر است و میزان بروز آنها 1.4 در 100 در 7 سال برای آی یو دی آزاد کننده مس گزارش شده است. 4 میزان بارداری خارج رحمی تجمعی برای مس T380A (CuT380A) 0.4٪ گزارش شده است. جابجایی دستگاه ، نقش مهمی در نارسایی پیشگیری از بارداری دارد.

مواد و روش ها

این مطالعه گذشته نگر شامل بازبینی کاملی از بیمارانی بود که بارداری تصادفی با آی یو دی CuT380A را بین ژانویه 2013 و مه 2015 در یک مرکز عالی تجربه کرده اند. در واحد تنظیم خانواده (FPU) ، به بیماران در مورد مزایا ، میزان شکست ، خطرات و عوارض جانبی همه روش های پیشگیری از بارداری مشاوره داده می شود. وقتی بیمار روشی را انتخاب می کند ، رضایت آگاهانه درباره روش پیشگیری از بارداری از بیمار اخذ می شود. آی یو دی موجود CuT380A برای مدت زمان 10 سال دارای مجوز است. پس از انجام ارزیابی های اجباری شامل معاینه بدنی ، سابقه پزشکی و ارزیابی خطر ابتلا به بیماری مقاربتی ، IUDS با استفاده از روش مناسب وارد می شود.

آی یو دی در سه دوره مختلف وارد می شود ، از جمله چرخه قاعدگی طبیعی ، پس از سقط جنین یا دوره پس از زایمان. ما بلافاصله بعد از زایمان آی یو دی وارد نمی کنیم. اگرچه ، ممکن است در هر زمان از چرخه قاعدگی یک آی یو دی وارد شود ، اما همه آی یو دی ها در طول چرخه قاعدگی بعد از حذف حاملگی احتمالی قرار داده می شوند. برای زنانی که در دوره پس از زایمان بودند ، قرار دادن ای یو دی ها حداقل 6 هفته پس از زایمان به تأخیر افتاد. در برخی موارد ، بلافاصله پس از سقط جنین در سه ماهه اول یا ختم بارداری انتخابی ، آی یو دی به بیماران وارد شد. در ترکیه ، خاتمه حاملگی به دلیل میل مادرانه تا هفته دهم حاملگی به طور قانونی مجاز است. به همه بیمارانی که ای یو دی قرار داده اند نیز برای ویزیت های پیگیری برنامه ریزی شده در پایان اولین بارداری ، 6 و 12 ماه پس از قرار دادن و سالانه پس از آن توصیه می شود.

هنگامی که بارداری در بیمار مبتلا به ای یو دی تشخیص داده می شود ، اولین ارزیابی به منظور حذف حاملگی خارج رحمی انجام می شود. محل دقیق حاملگی و آی یو دی با معاینه سونوگرافی تعیین می شود . بیماران مبتلا به حاملگی خارج رحمی با آی یو دی تشخیص داده می شوند با توجه به معاینه فیزیکی ، سونوگرافی و یافته های آزمایشگاهی. مشاوره دقیق در مورد خطرات و نتایج حاملگی داخل رحمی با آی یو دی به بیمارانی داده می شود که با حاملگی داخل رحمی تشخیص داده می شوند. هر یک از بیماران می توانند ختم بارداری را ترجیح دهند یا بارداری خود را ادامه دهند و بنابراین ، هنگامی که یک زن باردار تصمیم به ادامه بارداری خود می گیرد ، در صورت مشاهده رشته ها، آی یو دی برداشته می شود.

جزئیات برند EUROGINE

  • برند EUROGINE اسپانیا در سال 1991 تاسیس و با بیش از 25 سال سابقه ،با هدف توسعه و تولید برای محصولات بازار اسپانیا فعالیت خود را شروع کرده است.
  • برند EUROGINE  در زمینه پیشگیری از بارداری ، تنظیم خانواده و تجهیزات معاینه زنان ، تشخیص و جراحی فعالیت خود را آغاز نمود.
  • از زمان آغاز، همچنان هدف اصلی خود حفظ معیارهای نوآوری و تخصص برای مراقبت از سلامتی زنان است.

 


کاربر محترم جهت ارسال نظر خود، کادرهای زیر را تکمیل بفرمایید.

refresh