خرید تجهیزات پزشکی و تجهیزات بیمارستانی

برای تهیه تجهیزات پزشکی بایستی نکاتی را در نظر گرفت. اول این‌که آیا بهتر است که تجهیزات پزشکی را اجاره کرد و یا خریداری نمود. اجاره کردن تجهیزات پزشکی گزینه بهتر و مناسب‌تری است که لازم است در نظر گرفته شود. زمانی که تصمیم به خرید تجهیزات پزشکی گرفتید، فراموش نکنید که مواردی را باید در حین خرید در نظر داشته باشید: هوش اقتصادی خود را به کار گیرید خرید نقدی تجهیزات پزشکی که بهترین گزینه به نظر می‌رسد، در اکثر موارد باعث می‌شود که برای مخارج دیگر کم بیاورید و در واقع با کمبود بودجه مواجه شوید. از این رو گرفتن وام می‌تواند یک گزینه‌ی مناسب دیگر باشد. هر چند که باید سود بانکی را در نظر داشته باشید که باعث بالا رفتن قیمت نهایی تجهیزات پزشکی می‌شود.

معمولا چندین گزینه برای معامله تجهیزات پزشکی وجود دارد که تامین مالی فروشنده، تامین مالی از طریق بانک و وام‌های اختصاصی برای خرید تجهیزات پزشکی از جمله این گزینه‌ها می‌باشند. ضمانت را فراموش نکنید بسیاری از فروشندگان تجهیزات پزشکی قراردادهای خدمات و ضمانت به همراه تجهیزات پزشکی ارائه می‌دهند که می‌توانند هزینه‌های سنگین سرویس و تعمیرات این تجهیزات پزشکی را کاهش دهند. اکثر ضمانت‌ها برای تجهیزات پزشکی بخشی از قیمت خرید را تشکیل می‌دهند. از این رو از فروشنده گزینه‌هایی را که شامل ضمانت هستند در خواست کنید و از بندهای قرارداد اطمینان یابید و برای خواندن متن قرار داد و ضمانت تجهیزات پزشکی وقت بگذارید.

لازم است بدانید در موارد بسیاری ارزش دارد که برای گزینه‌های شامل در ضمانت‌نامه‌ی تجهیزات پزشکی مبلغ بیشتری پرداخت کنید. برای مکان و نوسازی تجهیزات پزشکی برنامه‌ریزی داشته باشید در حیطه پزشکی هر اتاق موقعیت و شرایط خاص خود را دارد. از این رو برای افزودن هر نوع تجهیزات پزشکی مکان و یا هر هزینه‌ای که برای نوسازی و تغییر مناسب با تجهیزات پزشکی جدید لازم است انجام گیرد را در نظر بگیرید. روند تحویل تجهیزات پزشکی را در نظر داشته باشید در هنگام تحقیق برای خرید تجهیزات پزشکی، فروشندگانی که خدمات مستقیم و در محل به شما ارائه می‌دهند را انتخاب کنید.

فروشنده‌ای که خود را موظف می‌داند کالا را صحیح و سالم و به موقع در محل مورد نظر شما نصب کند، بهترین گزینه برای خرید تجهیزات پزشکی خواهد بود. تجهیزات پزشکی که خریداری کرده‌اید را قبل از امضای قرارداد بازرسی و آزمایش کنید پیش از امضا نمودن اوراق قرارداد و سند، از سالم بودن و عملکرد مناسب تجهیزات پزشکی که خریده‌اید اطمینان حاصل کنید. اگر چه بعید است که یک تجهیزات پزشکی جدید خراب باشد ولی بهتر است که عیوب آن را در هنگام دریافت تجهیزات پزشکی مشخص شوند تا چند روز پس از نصب.

وضعیت بیمار و جریان کار را بررسی کنید تجهیزات پزشکی جدید عملکردشان هم جدید می‌باشد. از این رو شاید لازم باشد که بیماران ابتدا یا بعد از انجام معاینه به اتاقی که تجهیزات پزشکی جدید در آن قرار دارد منتقل شوند.

حتی شاید لازم باشد که از قبل برنامه‌ریزی شود که هر بیمار در چه روز و چه ساعتی به این اتاق مراجعه کند. روند کاری تجهیزات پزشکی را بررسی کنید و تیم خود را از هرگونه تغییر لازم که به تسریع روند کار کمک خواهد کرد آگاه کنید.کاربر محترم جهت ارسال نظر خود کادرهای زیر را تکمیل بفرمایید


عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط با ما

همراه: 09129214207

همراه: 09055524207

همراه: 09112567638

فکس : 89787466-021

ایمیل: info.meymed@gmail.com

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد

سایت می مد شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می باشد.
Trustseal logo-samandehi

ناحیه کاربری

خدمات مشتریان

اطلاعات

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی می مد فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت میثم طبرستان (فروشگاه آنلاین می مد) می‌باشد.
فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد سایت می مد شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می باشد.
تهران , دفتر تهران : خیابان ولیعصر ، نرسیده به سه راه جمهوری ، کوچه رجب بیگی
مازندران , ساری دفتر شمال : مازندران , ساری , خیابان پانزده خرداد , خیابان پیام نور فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد کد پستی : 4819788961 تلفن دفتر : 011-33118236
کارشناسان فروش
09129214207 phone
09055524207phone