7 راه اساسی نحوه خرید تجهیزات پزشکی و بیمارستانی آنلاین در بازار ایران

جهان در حال تغییر است، آیا برای انتقال از حالت آفلاین(سنتی) به اینترنت (آنلاین) در بازارهایی مانند تجهیزات پزشکی آماده هستیم؟ و اگر بله، پس چه نیازمندی هایی باید از فروشگاه های اینترنتی و فروشندگان آنلاین تجهیزات پزشکی تقاضا شود؟ در این مقاله ما در مورد الزامات اجباری یک فروشگاه آنلاین از تجهیزات پزشکی بحث خواهیم کرد :

1.تجربه فروشنده آنلاین باید یک فروشنده تجهیزات پزشکی با تجربه عظیم ،در بازار سنتی باشد.

2.تنوع و تخصص بیشتر یک وب سایت که تنوع بسیاری از تجهیزات پزشکی، بیمارستانی را ارائه می دهد، بسیار گیج کننده و پیچیده است. خرید تجهیزات پزشکی یک روند جدی،پیچیده و زمانبر است.فروشگاه آنلاین تجهیزات بیمارستانی،پزشکی باید سعی کند تجهیزات مربوط به هر تخصص را به راحتی و با شرایط و تنوع زیاد در اختیار خریدار و بازدید کنندگان قرار دهد.

3.پایگاه اطلاعاتی کامل وب سایت باید پایگاه اطلاعاتی گسترده از تجهیزات پزشکی و بیمارستانی باشد تا خریدار اطلاعات مورد نیاز مانند مشخصات کامل کالا،برند،شرکت نمایندگی،رزومه فروش و هرگونه اطلاعاتی که برای خرید تجهیزات لازم است را در اختیار داشته باشد.

4.کیفیت عکاسی تمام محصولات فروشگاه باید از زاویه های مختلف با وضوح بالا،عکس گرفته ونمایش داده شود .

5.شفافیت شما باید دقیقا قیمت تمام محصولات را بدانید که چه چیزی خریداری می کنید .

6.مقررات تجهیزات پزشکی مقررات و گواهینامه معتبری دارد. تمام کالاهای خریداری شده باید گواهینامه های مناسب: CE یا FDA و ISO را داشته باشند.عدم ارائه گواهینامه مناسب می تواند خریدار (بیمار) را در خطر بزرگی قرار دهد.

7.حمل و بسته بندی حمل و بسته بندی تجهیزات پزشکی مسائل گران و ظریف است. همیشه یک شرکت معتبر،ارائه حمل و نقل و بسته بندی را رایگان انجام می دهد و به خریدار اطمینان می دهد که محصولات را در شرایط مناسب دریافت می نماید.

همانطور که در همه فروشگاه های آنلاین این روال کار انجام می گیرد،یک فروشگاه اینترنتی پزشکی نیز باید تمامی الزامات رایج فروشگاه آنلاین را مانند :انواع روش پرداخت آسان برای استفاده و رابط کاربری قابل اطمینان و سیاست بازگشت خوب و .... را در بر داشته باشد. فروشگاه اینترنتی که تمامی شرایط خاص و مواردی که در بالا توضیح داده شده است،یک منبع قابل اعتماد برای خرید تجهیزات پزشکی است، که شما می توانید اعتماد کنید و از مزایای عالی خرید آنلاین استفاده کنید.کاربر محترم جهت ارسال نظر خود کادرهای زیر را تکمیل بفرمایید


عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط با ما

همراه: 09129214207

همراه: 09112567638

ایمیل: info.meymed@gmail.com

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد

سایت می مد شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می باشد.
logo-samandehi

ناحیه کاربری

خدمات مشتریان

اطلاعات

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی می مد فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت میثم طبرستان (فروشگاه آنلاین می مد) می‌باشد.
فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد سایت می مد شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می باشد.
تهران , دفتر تهران : خیابان ولیعصر پایین تر از چهار راه طالقانی , کوچه رحیم زاده , کوچه رحیم زاده 2 , پلاک 10
مازندران , ساری دفتر شمال : مازندران , ساری , خیابان پانزده خرداد , خیابان پیام نور نبش گلبرگ یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد کد پستی : 4818853436 تلفن دفتر : 011-33118236
کارشناس فروش