آندوسکوپی برای سگ ها

آندوسکوپ ها نه تنها برای بیماران انسانی است بلکه همچنین می تواند در دامپزشکی برای مراقبت از حیوانات مورد استفاده قرار گیرد.

آندوسکوپی می تواند برای تشخیص و درمان بیماری ها و دیگر نگرانی های بهداشتی در سگ استفاده شود. با استفاده از این منبع، عاشقان سگ می توانند مطمئن شوند حیوانات خانگی مورد علاقه خود درمان لازم را برای حفظ سلامتی آنها در طول زندگی خود می کنند. آندوسکوپی می تواند برای دامپزشکان،تشخیص و درمان سگ را برای طیف وسیعی از شرایط پزشکی کمک کند.

انواع دامپزشکی که بر روی ابزار آندوسکوپی متکی هستند شامل لاپاروسکوپی، آرتروسکوپی، آندوسکوپی جین، آندوسکوپی تنفسی و اورولوژی می باشد. ابزار آندوسکوپی، راحت تر برای درمان زوج چهار پا برای شرایط سلامتی بدون نیاز به انجام روش های پر هزینه و پیچیده جراحی است* آندوسکوپی دامپزشکی برای سگ ها به روش های مهم تغییر کرده است. اولین تشخیص وضعیت سلامتی است. هنگامی که تشخیص یک بیماری پزشکی در انسان است، پزشکان از سوالاتی مانند «از کجا آسیب می رساند؟»، «چه احساسی دارد؟» یا «چقدر طول می کشد؟» بپرسید. این سوالات منجر به پاسخ هایی می شود که تعیین می کنند. آیا یک روش آندوسکوپی لازم است؟ متاسفانه، حیوانات نمی توانند به سوالات پاسخ دهند، که همه مسئولیت را بر روی دامپزشک تعیین می کند تا بر اساس ارزیابی او یک دوره اقدامات تعیین شود.

تجهیزات آندوسکوپی ارزیابی را ساده تر می کنند، با اجازه دادن به یک جراح، بدون انجام عملیات عمده، چیزهای بیشتری را بررسی می کنند. به عنوان مثال، اگر سگ استفراغ یا خوردن نداشته باشد، دامپزشک ممکن است بخواهد سگ را برای بیماری مانند بیماری گوارشی آزمایش کند. با استفاده از آندوسکوپ می تواند نشان دهد که به جای چیزی که با سلامتی سگ وجود دارد اشتباه است، سگ به سادگی یک شی بدون دانستن مالک را بلعیده است. از بین بردن اندوسکوپیک جسم ممکن است مشکلات گوارشی سگ را از بین ببرد* علاوه بر این، آندوسکوپی به صاحبان سگ فرصت شانس بیشتری برای مراقبت از حیوانات خانگی خود می دهد. به عنوان مثال، هنگامی که یک سگ چیزهایی را که نباید داشته باشد، دامپزشک می تواند این شیء را به صورت اندوسکوپی بازیابی کند و حیوان را از چشم انداز دردناک و بالقوه تهدید کننده زندگی عبور دهد.

آندوسکوپی برای تشخیص و درمان سرطان در سگ ها استفاده می شود. همچنین خطرات نوع خاصی از درمان پزشکی را کاهش می دهد. اگر چه هر روش پزشکی دارای برخی از خطر است، آندوسکوپی خطرات کمتر از جراحی عمده است. به عنوان مثال، آندوسکوپی نیازی به برش شکم ندارد، به این معنی که سگ به بهبودی کوتاه تری دست پیدا خواهد کرد و معمولا با متاهل نماند.

سگ هایی که نیاز به استروئیدها برای درمان بیماری دارند، می توانند به زودی پس از آندوسکوپی به آنها بپردازند.تجهیزات آندوسکوپی می تواند کلید ارائه بهترین درمان برای حیوانات خانگی چهار پا و صاحبان مربوطه آن ها باشد.کاربر محترم جهت ارسال نظر خود کادرهای زیر را تکمیل بفرمایید


عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط با ما

همراه: 09129214207

همراه: 09055524207

همراه: 09112567638

فکس : 89787466-021

ایمیل: info.meymed@gmail.com

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد

سایت می مد شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می باشد.
Trustseal logo-samandehi

ناحیه کاربری

خدمات مشتریان

اطلاعات

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی می مد فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت میثم طبرستان (فروشگاه آنلاین می مد) می‌باشد.
فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد سایت می مد شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می باشد.
تهران , دفتر تهران : خیابان ولیعصر ، نرسیده به سه راه جمهوری ، کوچه رجب بیگی
مازندران , ساری دفتر شمال : مازندران , ساری , خیابان پانزده خرداد , خیابان پیام نور فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد کد پستی : 4819788961 تلفن دفتر : 011-33118236
کارشناسان فروش
09129214207 phone
09055524207phone