خرید دستگاه سونوگرافی قابل حمل

اولتراسوند برای اولین بار در اوایل دهه 1900 به عنوان یک ابزار تشخیصی مورد استفاده قرار گرفت، اما در 50 سال گذشته، به سرعت به یک ابزار پزشکی چندجانبه تبدیل شده است.

طرز فکر اغلب مردم درباره این دستگاه بزرگ فقط از جنبه های رشد جنین است؛ در حالی که،اولتراسوند تنها 20 درصد در دوران بارداری استفاده می شود.

اولتراسوند برای تشخیص، نظارت و درمان بسیاری از مشکلات پزشکی از سنگ های صفراوی به سرطان استفاده می شود.دسترسی به فن آوری اولتراسوند، قطعا مزایای آن را دارد.

Sonograms، تصاویر تولید شده توسط امواج صوتی با فرکانس ساخته شده توسط یک دستگاه سونوگرافی را با تصاویر بهتر از آسیب های بافت نرم و بیماری از اشعه ایکس ارائه می کنند. اولتراسوند نیز در تشخیص یک توده جامد از یک رشد مایع پر شده است. به عنوان هر یک از اکو تولید می کند.

با خوشحالی،پیشرفت های سریع در تکنولوژی فراصوت باعث شده است که دستگاه های بزرگ،تنها گزینه ای برای ایجاد این تصاویر با کیفیت بالا باشند. در طول 10 سال گذشته یا بیشتر، تکنولوژی به طور فزایندهای کوچک شده است. تولید کنندگان و مهندسان ماشین های اولتراسوند را می سازند که می توانند در شرایط اضطراری به بیماران منتقل شوند و یا در محیط های اداری استفاده شوند. این ماشین آلات کوچک و قابل حمل اجازه می دهد تا تشخیص سریع تر، با این حال هنوز دقیق، آنچه که در بدن مضطرب است، که به ویژه برای متخصصان در میدان های جنگ، به EMT، برای استفاده در حوادث ورزشی و حتی برای فضانوردان در فضا مفید است. فراتر از شرایط اضطراری، سونوگرافی دارای نقاط دیگر برنامه های مراقبت است. برای مثال، قبل از جراحی یا در ICU، بسیاری از متخصصان بیهوشی از سونوگرافی برای هدایت تزریق یک بلوک بی حسی موضعی یا عصبی استفاده می کنند. قادر به دیدن در بدن اجازه می دهد تا برای قرار دادن سوزن دقیق با تلاش کمتر و کبود شدن بسیار کمتر است. با یک اسکنر جمع و جور، قابل حمل قادر به ارائه همان تصاویر با کیفیت بالا به عنوان یک ماشین بزرگتر، امکانات به سرعت در حال گسترش است. برای یک، به این معنی است که تیم های پزشکی دیگر مجبور به تکیه بر یک ماشین نیستند، زمانی که یک واحد یا موسسه می تواند بسیاری از اسکنر های کوچک را با برچسب های قیمت پایین تر خرید. بیشتر و بیشتر پزشکان از پتانسیل فراصوت مطلع می شوند و در مورد چگونگی استفاده بهتر از آنها در شیوه های خود آموزش می بینند.

پیش بینی ها نشان می دهد که در دهه آینده، افزایش تعداد پزشکان، پزشکان عمومی و دفاتر پزشکی، دستگاه های سونوگرافی خود را دارند. ماشین آلات کوچکتر و قابل حمل نیازمند فضای کمتر با ارزش برای ساخت ماشین آلات می باشند و مزایای دیگر این است که بتوانند ماشین را به راحتی از اتاق به اتاق حرکت دهند و از نیاز بیمار برای صبر کردن برای در دسترس بودن اتاق و یا ناراحتی در فرستادن به امکانات دیگری استفاده کنند.

بیماران امروز می خواهند در تشخیص خود بیشتر درگیر شوند و می خواهند بتوانند زمانی که چیزی اشتباه هستند تجسم کنند و به این ترتیب مایل به قبول نیاز به اولتراسوند هستند. داشتن ماشین های قابل حمل در صورت لزوم به بیماران کمک می کند تا بیماری های خود را بهتر درک کنند و بیماران بیشتر در مورد آنچه در حال تجربه هستند آگاهی بیشتری نسبت به مرحله درمان دارند و بیشتر احتمال دارد که اقدامات لازم برای درمان بیماری خود را انجام دهند. هنگامی که تشخیص بیمار قابل ملاحظه نیست، ممکن است او را انکار کند و از انجام اعمال جراحی تجویز شود. تسهیل درگیر شدن بیماران از طریق استفاده از سونوگرافی می تواند در نهایت نتیجه ای موفق تر برای بیمار ایجاد کند.

دستگاه های سونوگرافی قابل حمل از پزشکان و سایر متخصصان پزشکی به منظور فعالانه درگیر شدن با بیمار و حفظ تمرکز آنها، کمک می کنند تا در تشخیص بیماری و البته توصیه های درمان به شیوه ای بصری که توسط بیمار راحت تر درک شود، کمک می کند. این، همراه با افزایش کارایی مشاوره های بیمار، منجر به افزایش رضایت بیمار می شود. بیماران راضی به احتمال زیاد از طریق برنامه های درمان پیروی می کنند، منجر به نتایج بهتر بیماران و اغلب موارد ذکر شده در مورد سطح خدمات و کیفیت مراقبت شما می شود. قرار ملاقات های بالادست تر بیمار نیز ممکن است برای دیدن بیماران بیشتر شود، در نتیجه به رشد کلی این عمل کمک می کند. همانطور که با دستگاه های سونوگرافی کامل اندازه گیری می شود، دستگاه های قابل حمل با گزینه های بسیاری در اختیار نیازهای دفتر شما قرار می گیرند. Absolute Medical دارای ماشین های اولتراسوند 2D، 3D و 4D و پروب هایی است که می توانند برای انجام مطالعات قلبی، اکو، عروقی، OB / GYN و غیره استفاده کنند.

ما می دانیم که مهم است که شما برای خرید تجهیزات اولتراسوند قابل حمل خود ارزش فوق العاده ای پیدا کنید؛ که دستگاه مناسب دارای ویژگی ها و قابلیت حمل و نقل شما در بهترین قیمت ممکن است. به همین دلیل است که علاوه بر انتخاب گسترده ای از دستگاه های سونوگرافی کامل، ما همچنین مارک های متعدد و مدل های دستگاه های سونوگرافی قابل حمل را برای شما انتخاب می کنیم.کاربر محترم جهت ارسال نظر خود کادرهای زیر را تکمیل بفرمایید


عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط با ما

همراه: 09129214207

همراه: 09055524207

همراه: 09112567638

فکس : 89787466-021

ایمیل: info.meymed@gmail.com

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد

سایت می مد شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می باشد.
Trustseal logo-samandehi

ناحیه کاربری

خدمات مشتریان

اطلاعات

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی می مد فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت میثم طبرستان (فروشگاه آنلاین می مد) می‌باشد.
فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می مد سایت می مد شامل کلیه تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی می باشد.
تهران , دفتر تهران : خیابان ولیعصر ، نرسیده به سه راه جمهوری ، کوچه رجب بیگی
مازندران , ساری دفتر شمال : مازندران , ساری , خیابان پانزده خرداد , خیابان پیام نور فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد کد پستی : 4819788961 تلفن دفتر : 011-33118236
کارشناسان فروش
09129214207 phone
09055524207phone