درباره ما

  • فروشگاه اینترنتی می مد؛ به عنوان یکی از سایت های فروش تخصصی در زمینه تجهیزات پزشکی، مراقبتی و بیمارستانی است که مجموعه ی گسترده ای از ابزار و کالاهای پزشکی را برای فروش به صورت آنلاین عرضه می کند.
  • فروشگاه تجهیزات پزشکی می مد، با ایجاد دسترسی عمومی آسان به ابزار و تجهیزات پزشکی با کیفیت که مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی ایران نیز می باشند، با تعداد زیادی از تولیدکنندگان و واردکنندگان معتبر کالاهای پزشکی همکاری کرده و طیف گسترده ای از محصولات و ابزارآلات پزشکی را به صورت مستقیم و بدون واسطه، با قیمتی مناسب در فروشگاه آنلاین خود عرضه می کند.
  • فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد، مجموعه ای از تجهیزات اتاق عمل، تجهیزات آزمایشگاهی، ابزار جراحی، تجهیزات هتلینگ بیمارستانی، تجهیزات پزشکی عمومی و خانگی، دستگاه های استریلیزاسون و لندری بیمارستانی، تجهیزات تخصصی زنان و زایمان، دستگاه ها و تجهیزات تصویربرداری پزشکی، محصولات فیزیوتراپی، توانبخشی و کاردرمانی، لوازم مصرفی پزشکی و بیمارستانی را در یک فروشگاه آنلاین گرد هم آورده تا خریدار با مشاهده ی کالای پزشکی مورد نیاز خود، اطلاعات لازم در رابطه با کالا (شامل قیمت، توضیحات کلی و مشخصات فنی کالا، کشور تولید کننده و رزومه ی برند مورد نظر و همچنین عکس و ویدیوی کالای پزشکی و مراقبتی) را دریافت و با مقایسه ی آن در بازار رقابتی حاضر، راحتی و اطمینان در خرید را با ما تجربه کند.
  • کاربران و خریداران محترم می توانند به راحتی در هر زمان و از هر مکان به صورت آنلاین به فروشگاهی بزرگ با طیف گسترده ای از محصولات و اطلاعات مربوط به هر محصول دسترسی داشته و به واسطه ی ما از تخفیفات برندها و شرکت ها بهره مند گردند. کالای خریداری شده نیز در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت خرید به به آدرس مربوطه ارسال می گردد.
  • شرکت های تأمین کننده ی تجهیزات پزشکی نیز به واسطه ی ما می توانند محصولات و کالاهای خود را به صورت رایگان به عموم افراد معرفی کنند تا در بازار برندینگ، در کنار برندهای معتبر و شناخته شده که بیشترین رسانه ها را در اختیار دارند، کالاهای آنها نیز به اعتبار کیفیت و کارایی بالایشان به رقابت بپردازند.
  • بدین ترتیب تولـیدکنندگان و واردکــنندگــان وســایل و تجـهـیزات پزشــکی، با ورود به کــسـب و کار آنـــلاین، به آسانی از مزایــــای فروش سریع تر و آسـان تر کالاها، حذف هزینه های بازاریابی و تبلیغات در فروش، دریافت امتیاز از مشتریان پیشین خود و کسب اعتبار، امکان خدمات رسانی به تمامی نقاط کشور بهره مند می گردند.
  • می مد با پیروی از یک روند انتخاب دقیق، خود را در جایگاه خریدار قرار داده و یک راهکار مطلوب برای هر دو طرف فروشنده و خریدار ارائه می نماید. رویکرد شرکت در این زمینه؛ رعایت اصول اخلاقی در بازار، حراست و نگهداری از اطلاعات دریافتی از متقاضیان محترم است که در این راستا بالاترین سطح اعتماد، صداقت و یکپارچگی در ارائه خدمات را تضمین می نماید.