درباره ما

  • فروشگاه اینترنتی می مد؛ به عنوان یکی از سایت های فروش تخصصی در زمینه تجهیزات پزشکی، مراقبتی و بیمارستانی است که مجموعه ی گسترده ای از ابزار و کالاهای پزشکی را برای فروش به صورت آنلاین عرضه می کند.
  • فروشگاه تجهیزات پزشکی می مد، با ایجاد دسترسی عمومی آسان به ابزار و تجهیزات پزشکی با کیفیت که مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی ایران نیز می باشند، با تعداد زیادی از تولیدکنندگان و واردکنندگان معتبر کالاهای پزشکی همکاری کرده و طیف گسترده ای از محصولات و ابزارآلات پزشکی را به صورت مستقیم و بدون واسطه، با قیمتی مناسب در فروشگاه آنلاین خود عرضه می کند.
  • فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد، مجموعه ای از تجهیزات اتاق عمل، تجهیزات آزمایشگاهی، ابزار جراحی، تجهیزات هتلینگ بیمارستانی، تجهیزات پزشکی عمومی و خانگی، دستگاه های استریلیزاسون و لندری بیمارستانی، تجهیزات تخصصی زنان و زایمان، دستگاه ها و تجهیزات تصویربرداری پزشکی، محصولات فیزیوتراپی، توانبخشی و کاردرمانی، لوازم مصرفی پزشکی و بیمارستانی را در یک فروشگاه آنلاین گرد هم آورده تا خریدار با مشاهده ی کالای پزشکی مورد نیاز خود، اطلاعات لازم در رابطه با کالا (شامل قیمت، توضیحات کلی و مشخصات فنی کالا، کشور تولید کننده و رزومه ی برند مورد نظر و همچنین عکس و ویدیوی کالای پزشکی و مراقبتی) را دریافت و با مقایسه ی آن در بازار رقابتی حاضر، راحتی و اطمینان در خرید را با ما تجربه کند.
  • کاربران و خریداران محترم می توانند به راحتی در هر زمان و از هر مکان به صورت آنلاین به فروشگاهی بزرگ با طیف گسترده ای از محصولات و اطلاعات مربوط به هر محصول دسترسی داشته و به واسطه ی ما از تخفیفات برندها و شرکت ها بهره مند گردند. کالای خریداری شده نیز در سریع ترین زمان ممکن پس از ثبت خرید به به آدرس مربوطه ارسال می گردد.
  • شرکت های تأمین کننده ی تجهیزات پزشکی نیز به واسطه ی ما می توانند محصولات و کالاهای خود را به صورت رایگان به عموم افراد معرفی کنند تا در بازار برندینگ، در کنار برندهای معتبر و شناخته شده که بیشترین رسانه ها را در اختیار دارند، کالاهای آنها نیز به اعتبار کیفیت و کارایی بالایشان به رقابت بپردازند.
  • بدین ترتیب تولـیدکنندگان و واردکــنندگــان وســایل و تجـهـیزات پزشــکی، با ورود به کــسـب و کار آنـــلاین، به آسانی از مزایــــای فروش سریع تر و آسـان تر کالاها، حذف هزینه های بازاریابی و تبلیغات در فروش، دریافت امتیاز از مشتریان پیشین خود و کسب اعتبار، امکان خدمات رسانی به تمامی نقاط کشور بهره مند می گردند.
  • می مد با پیروی از یک روند انتخاب دقیق، خود را در جایگاه خریدار قرار داده و یک راهکار مطلوب برای هر دو طرف فروشنده و خریدار ارائه می نماید. رویکرد شرکت در این زمینه؛ رعایت اصول اخلاقی در بازار، حراست و نگهداری از اطلاعات دریافتی از متقاضیان محترم است که در این راستا بالاترین سطح اعتماد، صداقت و یکپارچگی در ارائه خدمات را تضمین می نماید.
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
پرداخت امن از طریق بانک
پست پیشتاز

فروشگاه تجهیزات پزشکی می مد

با ایجاد دسترسی عمومی آسان به ابزار و تجهیزات پزشکی با کیفیت که مورد تایید اداره کل تجهیزات پزشکی ایران نیز می باشند، با تعداد زیادی از تولیدکنندگان و واردکنندگان معتبر کالاهای پزشکی همکاری کرده و طیف گسترده ای از محصولات و ابزارآلات پزشکی را به صورت مستقیم و بدون واسطه، با قیمتی مناسب در فروشگاه آنلاین خود عرضه می کند. فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می مد، مجموعه ای از تجهیزات اتاق عمل، تجهیزات آزمایشگاهی، ابزار جراحی، تجهیزات هتلینگ بیمارستانی، تجهیزات پزشکی عمومی و خانگی، دستگاه های استریلیزاسون و لندری بیمارستانی، تجهیزات تخصصی زنان و زایمان، دستگاه ها و تجهیزات تصویربرداری پزشکی، محصولات فیزیوتراپی، توانبخشی و کاردرمانی، لوازم مصرفی پزشکی و بیمارستانی را در یک فروشگاه آنلاین گرد هم آورده تا خریدار با مشاهده ی کالای پزشکی مورد نیاز خود، اطلاعات لازم در رابطه با کالا (شامل قیمت، توضیحات کلی و مشخصات فنی کالا، کشور تولید کننده و رزومه ی برند مورد نظر و همچنین عکس و ویدیوی کالای پزشکی و مراقبتی) را دریافت و با مقایسه ی آن در بازار رقابتی حاضر، راحتی و اطمینان در خرید را با ما تجربه کند.